AGROCENTRUM, Jaroslav Smetana, Vizovice

AGROCENTRUM, Jaroslav Smetana, Vizovice

Zlínská 703, 763 12 Vizovice, tel./fax: 577 452 870, mobil: 603 489 590, web: www.zahradnitechnika.zlinsko.com, e-mail: zahradnitechnika@zlinsko.com

Zasilkovna AGROCENTRUM - zahradní technika
Prodej zahradní techniky Servis zahradní techniky Sekačky Křovinořezy Malotraktory

Benzínové vřetenové sekačky

Benzínové vřetenové sekačky
Benzínové vřetenové sekačky

ATCO – The Finest Cut of All

Anglická společnost ATCO začala s výrobou motorových vřetenových sekaček v roce 1921. Za tu dobu si získala úctyhodnou reputaci. Vřetenové sekačky ATCO vynikají kvalitou střihání, spolehlivostí a dlouhou životností. V současné době pokrývá značka ATCO 90% trhu s vřetenovými sekačkami v Anglii.

Vřetenové sekačky poskytují trávníku nejšetrnější a zároveň nejkvalitnější způsob zkrácení. Trávu nesekají, ale seřezávají mezi dvěma ostřími. Používají se tam, kde jsou na trávu kladeny největší požadavky, jako jsou golfová hřiště, tenisové kurty, zámecké zahrady nebo soukromé pozemky náročných uživatelů. Výšku střihu u nich lze nastavit od 4 do 30 mm. Díky vpředu i vzadu umístěným válcům zanechávají na trávníku pověstné anglické pruhy.

V České republice a na Slovensku máme síť autorizovaných proškolených prodejců. Zde si můžete zdarma objednat předvedení stroje. Vybraná sekačka Vám potom bude připravena k používání a odvezena domů. U svého prodejce budete mít zajištěn servis po celou dobu životnosti stroje.

Dopřejte si anglický trávník u Vás na zahradě!

 
Vyhledávání

 

Výsledek obrázku pro STIGA logo


 vari

Briggs Stratton

Husqvarna

ISEKI

 
Fiskars


 

 

Agro Smetana, Jaroslav Smetana, Vizovice, email: zahradnitechnika@zlinsko.com
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies